Tým dalet

Mgr. Bc. Pavel Vítek

Lektor, supervizor, psychoterapeut, kouč, mentor.

Absolvent magisterského studia Charitativní a sociální práce, specializace Řízení v sociálních službách a bakalářského studia sociologie a andragogiky, obor Andragogika v profilaci na personální management.

Absolvoval komplexní 750h výcvik v systemické terapii a řadu dalších výcviků a kurzů. Má mnohaleté zkušenosti s řízením vzdělávací firmy, s lektorováním, koučováním, psychoterapií, poradenstvím a v posledních letech především se supervizí.

Kolegové o něm říkají: V našem týmu přináší své letité zkušenosti a současně stále nové nápady, konstrukcionistické myšlení (což mimo jiné znamená, že mnoha věcem říká jinak než je zvykem), dále empatii (které říká „připojování se nebo přijímání“), posedlost spoluprací (čemuž říká „kolaborativní SF“ nebo „spoluvytváření“), autentičnost a otevřenost (čemuž říká „transparentnost“), pohodu (což nazývá „bejt v pohodě“), smysl pro humor (čemuž kupodivu říká také „smysl pro humor“).

Sám o sobě říká: Vedle lektorských a konzultačních aktivit mám v našem týmu na starosti sekci koučování a supervize a současně zastupuji náš tým v České asociaci pro psychoterapii (ČAP) a jsem jedním ze zakládajících členů České asociace pro supervizi (ČAS). V organizačních a manažerských aktivitách mě baví propojování (lidí, organizací, témat, aktivit). Na mé práci s klienty mě nejvíc baví možnost být svědkem a současně spolutvůrcem zlepšování (chtěných změn) v životech mých klientů. Mimo práci mě v současné době nejvíc baví motorkaření, hlavně cestování na motorce. Tato má záliba se propojuje s mou profesí v oblíbeném mottu: „Kam koukáš, tam jedeš.”

Konzultace: Olomouc, Přerov nebo online. Po domluvě supervize v organizacích v rámci Olomouckého, Zlínského a Moravskoslezského kraje.