Tým dalet

Telefon

+420 604 736 465

Životopis

Stáhnout

Mgr. Radka Strnadová

Absolventka studijních programů “Veřejná politika a lidské zdroje” (Mgr.), “Mediální politika a žurnalistika” (Bc.) a “Sociální politika a sociální práce” (Bc.) na FSS MU. V Daletu absolvovala komplexní výcvik v terapii zaměřené na řešení a řadu dalších vzdělávacích kurzů. V současnosti je frekventantkou výcviku Na řešení oreintovaná supervize a koučování.

Má  dlouholeté zkušenosti z oblasti sociální práce (zejména s lidmi bez domova) s koordinováním různých projektů a služeb, a také s personalistikou zaměřenou na vzdělávání a rozvoj zaměstnanců. 

Radka je právě ten člověk, kterému se kdokoliv dovolá, když volá “do Daletu”, nebo s kterým si píše, když pošle e-mail na info@dalet.cz. Pomáhá nám organizovat naše aktivity a uvést řád do toho, co někdy vypadá jako naprostý chaos. Díky ní jsme většinou ve správnou dobu na správném místě. V případě jakýchkoli dotazů, nejasností a organizačních záležitostí se na ni lze obrátit – dokáže kompetentně poradit nebo nasměrovat a navíc je pověstná svou ochotou a vstřícností.